Myjka wysokociśnieniowa Falch wheel jet 18p

Wodne urządzenie wysokociśnieniowe 500 bar, 18 l/min, silnik benzynowy

Stalowa rama bezpieczeństwa jako ochrona przed uszkodzeniem i przestojami jak również ułatwienie transportu i załadunku na pojazdy.

Ogumienie pełne (nie wymagające większej konserwacji, długotrwałe) do łatwego transportu, oraz do łatwiejszego załadunku i rozładunku pojazdów.

Filtr wody zapewniający stałą czystość i jakość wody.

Wolnoobrotowa pompa falch napędzana wałem korbowym dla ekstremalnych roboczych wymagań i długiej bezawaryjnej pracy. Serwis i koszty obsługi utrzymywane w dolnym zakresie dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i części zamiennych. Prosta i solidna konstrukcja sprawia, że zużyte części mogą być łatwo i tanio wymieniane nawet po latach eksploatacji. z bezstopniową regulacją ciśnienia.

Układ kontroli ciśnienia dla zwiększenia wydajności, bezpieczeństwa i zmniejszenia zużycia się komponentów. Układ sterowania ciśnieniem dla zmiany nastaw ciśnienia opatentowany przez firmę falch, wliczając oprogramowanie startowe systemów. Układ redukcji ciśnienia podczas przerw w pracy korzystnie wpływa na wydłużenie żywotności dysz i akcesoriów.

Silnik benzynowy, 2-cylindrowy, czterosuwowy, chłodzony powietrzem o mocy 26 kW i pojemności 993 ccm z zapasem mocy dla pracy ciągłej. Zredukowano obroty silnika w celu oszczędności paliwa i wydłużenia okresów międzyserwisowych.

Zbiornik paliwa wykonany technologią jednego odlewu bez szwów z tworzywa sztucznego. Duża pojemność dla długich okresów pracy. odporny na uderzenia i korozję.

Elektryczny rozrusznik. Wygodnie i łatwo.

Układ zabezpieczająco-kontrolny dla zabezpieczenia całego urządzenia wykonany ponadnormatywnie nad obowiązującymi wymogami. Zestaw kontrolny w pełni działa bez żadnych elementów elektronicznych w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy powodowanej przez wibracje, wilgoć i zimno.

Licznik czasu pracy pozwala w łatwy sposób monitorować czas pracy oraz okresy międzyprzeglądowe.

Wąż wysokociśnieniowy nonstop 5, 30m długości, ciśnienie robocze 500 bar, 155°C, dzięki swojej średnicy wewnętrznej 10mm posiada w przybliżeniu o 1/3 niższe spadki ciśnienia niż wąż o średnicy 8mm. Dwie warstwy stalowego oplotu zapewniają wysoką trwałość bez wydatków na naprawy. Unikalny system nierdzewnych stalowych szybkozłączek pozwala oszczędzać czas przy montowaniu i demontażu urządzenia przez lata pracy. Bęben do nawijania węża wysokociśnieniowego oszczędza miejsce i czas.

Wysokociśnieniowy pistolet falch gun 5 z systemem wspomagania "servo power assistance" i specjalną igłą do czyszczenia dyszy "smart" zapewnia możliwość ciągłej pracy bez bólu w rękach i stawach.

Lanca dla bezpiecznej pracy. dzięki wzmocnieniom w osłonach rąk i stalowym rurkom nie ma możliwości uszkodzenia gwintów czy elementów układu nawet w przypadku niezamierzonego upuszczenia sprzętu (stal szlachetna).

Osprzęt falch rozszerza zakres stosowania urządzeń i skraca czas procesu

Optymalnie dobrane ubranie ochronne i szkolenia specjalne mogą przyczynić się do wzrostu wydajności i jakości pracy

Zastosowanie ciepłej wody może być osiągnięte dzięki przewoźnym modułom grzewczym falch

Serwis: nasza sieć przedstawicieli jest gotowa zapewnić Tobie obsługę wszędzie, gdzie się znajdujesz

Gwarancja: firma falch oferuje 24-miesięczną gwarancję z nielimitowanym okresem czasu pracy dla całości osprzętu. Prosimy również o zapoznanie się z naszymi warunkami gwarancji.