Firma Unit Lublin - Waldemar Lenartowicz

siedziba_01.jpg

Jesteśmy wykonawcą działającym na lubelskim rynku od 1993 r. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie budownictwa jedno- i wielorodzinnego, a także w budownictwie usługowym i przemysłowym. Przede wszystkim jednak UNIT LUBLIN to ludzie z pasją, myślący logicznie, działający zawsze z dużym zaangażowaniem, silnie zmotywowani na osiągnięcie sukcesu. 

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji w zakresie robót ogólnobudowlanych i instalacyjnych. Nie jest nam obca również współpraca z innymi wykonawcami, zarówno w ramach podwykonawstwa, jak i wspólnego prowadzenia zadań inwestycyjnych.

Rozbudowa parku maszynowego, zakupy nowego sprzętu i nowoczesnych narzędzi (także z wykorzystaniem funduszy unijnych), jak też własny zakład mechaniki pojazdowej i obsługi maszyn, pozwoliły nam się stać jedną z najbardziej niezależnych firm w Lublinie.

Szeroki wachlarz usług sprawia, że jesteśmy firmą konkurencyjną. Oferta UNIT LUBLIN obejmuje także wynajem sprzętu budowlanego oraz naprawę sprzętu budowlanego. Tym, co szczególnie nas wyróżnia są z całą pewnością wysokie kompetencje tworzących ją fachowców, inżynierów, jak i pracowników liniowych.

Zapraszamy do zapoznania się referencjami od naszych kontrahentów i do kontaktu z nami.  

Zobacz także...
  • Klienci Unit Lublin

    Z satysfakcją prezentujemy firmy i instytucje, które na przestrzeni całej naszej działalności obdarzyły nas swoim zaufaniem i powierzyły nam często niełatwe zadania. Profesjonalizm pozwala nam sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów.

    więcej
  • Wybrane referencje

    Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług są liczne referencje i podziękowania od naszych klientów. Solidność, rzetelność czy terminowość to tylko niektóre z charakteryzujących nas przymiotów. Zapraszamy do współpracy!

    więcej